Forum Mamazone.pl: Zdrada - Forum Mamazone.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Zdrada

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Granka 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5
  • Rejestracja 28-October 09

Napisano 28.10.2009 - 16:24

Nie wiem czy któraś z Was, kobiet, mam , przeżyła to. Nienawiść do swojej najbliższej przyjaciółki z którą wcześniej robiłyście wszystko i wiedziałyście wszystko o sobie.
Otóż ja mam problem. Powiedziałam mojej przyjaciółce że jestem w ciąży, nieplanowanej. No i zaraz gratulowała i wypytywała jak to teraz będzie, kiedy powiem rodzicom, jak będę sobie radziła, czy będzie ślub. Z chłopakiem jestem od 3 lat no i nieplanowaliśmy ciąży, ale jeżeli już tak wyszło to oczywiście że zrobimy wszystko żeby było dobrze.
Ale problem w tym że miała nikomu o tym nie mówić. Zachować to jedynie dla siebie. Jak byłabym gotowa miałam sama powiedzieć wszystkim że zostanę mamą. a Tu pech ... moja najlepsza przyjaciółka powiedziała o tym swojej mamie, która powiedziała mojemu bratu ... :/ i jak tu teraz ponownie jej zaufac? W sumie nie bardzo mam na to ochotę, zawiodła mnie na całej linii, straciłam zaufajnie i jakiekolwiek szacunek. Wiem może to być absurdalne, ale znienawidziłam ją poniekąd i raczej nie mam ochoty na ponowne odbudowanie naszej przyjaźni.

Dodam też że moim zdaniem, zarówno jak i jej było to, że bliscy powinni się dowiedzieć tego ode mnie, jak i od mojego chłopaka,a nie od kogoś. Normalnie jak jakaś plotka.
Nie wiem co teraz zrobić, jestem na nią strasznie zła. Ale myślę że sobie poradzę bez niej, nie wiem czy potrafiłabym jej wybaczyć teraz to.

Wiem, wiem może to ja wydaję się jakaś nienormalnai panikuję, ale przecież co to za przyjaźń bez braku zaufania i dotrzymania obietnicy ? A teraz ona mi wypisuje że to nie jej wina że jej mama powiedziała, że to nie zależało od niej i że w ogóle nie czuje się winna. A ja uważam niestety inaczej... Niby czyja to wina że mój brat wie o mojej ciąży jeśli ja mu o tym jeszcze nie zdążyłam powiedzieć?
Z bratem jesteśmy bardzo zżyci, chciałam mu powiedzieć sama, ale nie zdążyłam bo NOWA WIADOMOŚĆ była górą i CIOTKA poleciała do niego ...

Ehh poratujcie mnie bo już nie wiem co robić z nią i ze sobą. Miałyście przypadek zdradzenia przez najbliższą przyjaciółkę? Pewnie nie, bo to ja mam takiego pecha ...

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   melody19 

• złotousta
  • PipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 72
  • Rejestracja 27-October 09

Napisano 28.10.2009 - 16:48

Kochana Granko, myślę, że powinnaś najpierw troszkę ochłonąc :) Mówię tak dlatego, bo ja też przezyłam zdrade przyjaciółki, tylko że tamta "przyjaciółka" uwiodła chłopaka z którym się spotykałam i mi zależało. To jest prawdziwa zdrada i ból. Myślę, że używasz za mocnych słów, wiem, że jesteś zdenerowowana, bo ciąża jest dla ciebie bardzo ważna i chciałabyś decydować o tym kto i kiedy się o tym dowie, ale ona powiedziała o tym jednej z najbliższych osób - mamie, nie poleciała z tym do osiedlowego sklepu wypaplać... Oczywiście nie powinna, ale... No nie wiem, uważam, że nie warto przekreslac całej przyjażni z takiego powodu...
melody19

Dołączona grafika

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Vesper 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 327
  • Rejestracja 10-October 09

Napisano 28.10.2009 - 17:00

Granka, ja mysle, ze masz racje. Zaufanie jest najwazniejsze. Zawiodla Cie teraz, zawiedzie i pozniej.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Granka 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5

Napisano 28.10.2009 - 17:02

Jednak gdyby to był pierwszy raz że KTOŚ dowiaduje się o czymś od jej mamy, jednak to już kolejny, nie raz zawiodła mnie w ten sposób i nie wiem już co z tym zrobić. Ona od niedawna mieszka w innym mieście, więc można powiedzieć że ma wszystko w nosie co się dzieję oprócz niej. Zmieniła się. O to też chodzi. A porozmawiać nie możemy, bo teraz ona obarcza mnie winą że wpadłam. No i jej zdaniem zmarnowałam sobie już życie.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   milena255636 

• złotousta
  • PipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 96
  • Rejestracja 02-October 09

Napisano 28.10.2009 - 17:03

Ja myslę, że twoja przyjaciółka nie miała złych intencji, w końcu powiedziała mamie a nie przypadkowej osobie.
Dołączona grafika

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Granka 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5

Napisano 28.10.2009 - 17:06

Ona tak samo uważała. Jednak nigdy się tak nie zawiodłam na niej jak teraz. To była tajemnica, a ona nic innego nie zrobiła tylko jak zawsze wyspowiadała się swojej mamusi. Cieszę się że rozmawiają o wszystkim, ale to nie znaczy że jej mama musi się wtrącać do czyjegoś życia i wcześniej informować osobę że takie i takie coś miało miejsce. Niby studiuje psychologie, a bez studiowania wiadomo że każdy wolałby się dowiedzieć od właściwej osoby a nie z takiego NEWSA :/ przykro mi ale ja tak myślę. Bardzo byłam ciekawa waszych opinii, i dalej jestem. Muszę jakoś wyrzucić to z siebie jeszcze, mimo że trochę czasu już minęło

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   nina.m1 

• rozmowna
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 31
  • Rejestracja 26-February 10

Napisano 27.02.2010 - 01:39

Ja bardzo, ale to bardzo kocham swoją mamę. wręcz uwielbiam ale kiedy siostra powiedziała mi że jest w ciąży ale żebym na razie nie mówiła nikomu to nie powiedziałam nikomu!!! chociaż mnie korciło, skręcało i Bóg wie co jeszcze. Myślę że bardzo ważne jest dotrzymywanie słowa czy to w rodzinie czy między przyjaciółkami. Poza tym co ona może mieć Ci za złe?? Ciąża to Twoja sprawa i Twoje życie i tyle. Ja bym po prostu ograniczyła kontakt, cieplutko pozdrawiam. powodzenia
P.S.wiem, wiem, póxno już ale tak już mam pod koniec ciąży - nie mogę spać po nocach a to już 33 tydzień :)

#8 Gość_martuśka_*

• Grupa Guests

Napisano 07.03.2010 - 14:02

Przyłączę się do większości chyba... Uważam, że nieważne komu powiedziała. Ważne że WOGÓLE miała nikomu nie mówić. A jeśli jest tak jak mówisz, że juz wcześniej w ten sposób Cię zawodziła, to myślę, że to jest po prostu zwykła plotkara i raczej nie przepuści żadnego tematu do obgadania. Bratowa mojego męża jest taka sama i po kolejnej akcji z jej strony powiedziałam jej, że jest dla mnie zerem i tylko przy tesciach ją toleruję, w takim sensie, że udaję jakby jej nie było. Ale przynajmniej darowuję jej życie.;p

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   TheKasia34 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Nowe Użytkowniczki
  • Postów 1
  • Rejestracja wczoraj, 12:51

Napisano wczoraj, 13:13

Witajcie :/ Zrobiłam sobie konto, aby powiedzieć Wam, że znalazłam sposób na to, jak wykryć zdradę u swojego partnera. Jak chcecie to mogę Wam o tym powiedzieć, napiszcie do mnie w prywatnej wiadomości... Eeech, faceci to świnie... Smutno mi i czuję się beznadziejnie, ale uznałam, że wy także powinnyście wiedzieć, jak wykryć zdradę u swojego partnera... Któraś z Was ma podobne doświadczenia? Jak znaleźć pocieszenie w takiej sytuacji? Sama nie wiem, co o tym myśleć... :(

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1