Forum Mamazone.pl: Dobry krem na rozstępy - Forum Mamazone.pl

Skocz do zawartości

• 10 strony +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Dobry krem na rozstępy Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Pralina 

• Maja - Moje Szczęście
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3360
  • Rejestracja 04-December 10

Napisano 02.01.2011 - 14:14

Moje kochane, z obawy przed rozstepami na brzuchu chcialabym sie dowiedziec od Was jakie znacie dobre kremy zapobiegajace? Moj brzuch rosnie w ekspresowym tempie, wiec smaruje go oliwka dla dzieci codziennie wieczorem po kapieli, ale boje sie, ze to nie wystarczy.. :ph34r:
Co Wy stosujecie/stosowalyscie?

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mua 

• mama mi
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1620
  • Rejestracja 09-June 10

Napisano 02.01.2011 - 14:26

Wyświetl postUżytkownik panipraline dnia 02.01.2011 - 14:14 napisał

Moje kochane, z obawy przed rozstepami na brzuchu chcialabym sie dowiedziec od Was jakie znacie dobre kremy zapobiegajace? Moj brzuch rosnie w ekspresowym tempie, wiec smaruje go oliwka dla dzieci codziennie wieczorem po kapieli, ale boje sie, ze to nie wystarczy.. :ph34r:

Ja stosowałam Pharmaceris rano i oliwkę wieczorem. Rozstępów (jak na razie ;)) brak :)
Dołączona grafika

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   copyfax 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 4798
  • Rejestracja 26-October 10

Napisano 02.01.2011 - 15:57

Ja używałam Dax na rozstępy dla kobiet w ciąży lub Pharmaceris z serii M zapobiegający rozstępom i oliwkę. Rozstępów na brzuchu nie mam:)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Nie można żyć przeszłością- bo każdy nasz dzień będzie wyglądał jak wczoraj. Nie można też żyć jutrem bo może ominąć nas to co wydarzy się dziś. Trzeba żyć chwilą.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Milena 

• Milena
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5727
  • Rejestracja 29-October 09
  • LocationBydgoszcz

Napisano 02.01.2011 - 17:30

z wieloletnich obserwacji zauważyłam, że jesli ma się genetyczne skłonności do rozstępów to żadne kremy nic nie dadzą ..
Dołączona grafika[/url]

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarzyna 

• Misiorek
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3031

Napisano 02.01.2011 - 18:39

Tutaj jest o kremach na rozstępy i jak sobie nimi radzić.
Dołączona grafika

#6 Gość_minka_*

• Grupa Guests

Napisano 02.01.2011 - 18:42

Wyświetl postUżytkownik Matka Wariatka (: dnia 02.01.2011 - 17:30 napisał

z wieloletnich obserwacji zauważyłam, że jesli ma się genetyczne skłonności do rozstępów to żadne kremy nic nie dadzą ..

ja się jednak tutaj zgodzę z Mileną - ale oczywiście smarować trzeba :D - te kremy to i tak jedno i to samo tylko nazwy inne (bardziej lub mniej znane) więc grunt żeby pisało dla kobiet w ciąży i będzie git

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Taszka 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1126
  • Rejestracja 08-October 10

Napisano 02.01.2011 - 21:47

Ja polecam Fissan. Co prawda nie ma nic przyjemnego w stosowaniu go (tłusty i niezbyt ładnie pachnie), ale dosłownie widać i czuć jak działa (odczuwa się ciepło i skóra nabiera ładnego koloru).
Aha i uczulam na smarowanie również piersi i bioder, nie tylko brzucha, bo ja potraktowałam te części ciała po macoszemu i odkryłam tam kilka mini-rozstępów, mimo że nie przytyłam dużo (co prawda zorientowałam się dopiero po roku od porodu i nikt poza mną ich nie widzi, ale są :P)
"MILCZENIE JEST ZŁOTEM - MOWA JEST BLACHĄ"
[R. Buttner, "Alf"]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   copyfax 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 4798

Napisano 02.01.2011 - 21:54

A ja się z wami nie zgodzę bo mi pośladek "postrzelał" dokładnie w tym tyg w którym nie smarowałam się niczym. I szybko się nawróciłam. I więcej żaden nie wyskoczył....
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Nie można żyć przeszłością- bo każdy nasz dzień będzie wyglądał jak wczoraj. Nie można też żyć jutrem bo może ominąć nas to co wydarzy się dziś. Trzeba żyć chwilą.

#9 Gość_minka_*

• Grupa Guests

Napisano 02.01.2011 - 22:11

a ja tam nie uniknęłam - mam słabą strukturę skóry - mało elastyczną i nawet te zabiegi nie pomogły - moja mama też ma tu i ówdzie rozstępy choć po latach są małooooooo widoczne. Chociaż mówiąc szczerze to pojawiły się one w ostatnim miesiącu i to za sprawą zatrucia ciążowego które powodowało ogromną opuchliznę i po prostu możliwości mojej skóry się wyczerpały <_<
więc co do rozstępów to na ich wystąpienie mają wpływ różnorakie czynniki - smarować się powinno ale nie daje to żadnej 100% gwarancji ;)

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   mua 

• mama mi
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1620
  • Rejestracja 09-June 10

Napisano 02.01.2011 - 23:02

Wyświetl postUżytkownik minka dnia 02.01.2011 - 22:11 napisał

smarować się powinno ale nie daje to żadnej 100% gwarancji ;)

Ale zawsze warto mieć świadomość, że się zrobiło wszystko, co się mogło.
Dołączona grafika

#11 Gość_minka_*

• Grupa Guests

Napisano 02.01.2011 - 23:27

Wyświetl postUżytkownik mua dnia 02.01.2011 - 23:02 napisał

Ale zawsze warto mieć świadomość, że się zrobiło wszystko, co się mogło.

dla spokoju własnego sumienia TAK :D

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Milena 

• Milena
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5727
  • LocationBydgoszcz

Napisano 02.01.2011 - 23:38

ja się smarowałam dwa razy dziennie przez prawie całą ciążę .. jak mi w 8 miechu wywaliło rozstępy na brzuchu to zaliczyam takiego wkur..wa, że przestałam cokolwiek robic i wcale więcej się nie pojawiło <_<
Dołączona grafika[/url]

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   gusia 

• złotko
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1439
  • Rejestracja 22-October 10
  • Locationpodkarpackie, powiat Dębica

Napisano 03.01.2011 - 10:58

U mnie rozstępy są niewielkie i nie stosuje anie nie stosowałam żadnego kremu. Jak któraś z dziewczyn wcześniej pisała to chyba sprawa genów.
"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka." Dante Alighieri

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 Gość_Aneta_*

• Grupa Guests

Napisano 03.01.2011 - 21:54

Ja stosowałam od 4 miesiąca oliwkę Nivea i rozstępów na brzuchu nie mam. Smarowałam brzuch codziennie wieczorem. Pojawiły się tylko drobne rozstępy na udach, których nie smarowałam :(

#15 Gość_Memfiz_*

• Grupa Guests

Napisano 04.01.2011 - 12:43

Nie ma kremów cudownie działających na żadne dolegliwości czy defekty.
Ja nie miałam rozstępów pomimo, że przytyłam 17kg w ciąży i miałam bardzo duuży brzuszek:)
To jak wygląda nasza skóra zależy przede wszystkim od naszego odżywiania, ważny jest budulec skóry.
Ważne jest dobrej jakości białko w naszej diecie, najlepiej roślinne, a także z ryb.
Należy jeść ryby 2-4 razy w tygodniu do tego wypijać dużo wody, co najmniej 8 szklanek, ja wypijałam 2-3 litry dziennie.
Oczywiście dodatkowo smarowałam ciało kosmetykami firmy Mustela, które rewelacyjnie potrafiły nawilżyć moją skórę wysuszoną na skutek działania naszych hormonów.

Dodatkowo muszę przyznać ze po ciąży bardzo szybko mój brzuszek był jędrny, pomimo że długo nie był płaski to skóra była w bardzo dobrym stanie:)

Pozdrawiam!

#16 Gość_Mała_*

• Grupa Guests

Napisano 04.01.2011 - 19:05

Ja co wieczór smarowałam brzuch oliwką dla dzieci. Zero rozstępów, jedyne jakie mam to na piersiach, pojawiły się w kilka dni po porodzie gdy piersi powiększyły mi się o dwa rozmiary, więc radzę piersi też smarować ja np. o tym nie pomyślałam.

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Milena 

• Milena
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5727
  • LocationBydgoszcz

Napisano 04.01.2011 - 21:07

Wyświetl postUżytkownik złotko dnia 03.01.2011 - 10:58 napisał

U mnie rozstępy są niewielkie i nie stosuje anie nie stosowałam żadnego kremu. Jak któraś z dziewczyn wcześniej pisała to chyba sprawa genów.

Złotko nie chcę straszyć ale mi rozstępy wywaliło dopiero w 35 tygodniu ..
Dołączona grafika[/url]

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Milena 

• Milena
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5727
  • LocationBydgoszcz

Napisano 04.01.2011 - 21:08

Wyświetl postUżytkownik Memfiz dnia 04.01.2011 - 12:43 napisał

Nie ma kremów cudownie działających na żadne dolegliwości czy defekty.
Ja nie miałam rozstępów pomimo, że przytyłam 17kg w ciąży i miałam bardzo duuży brzuszek:)
To jak wygląda nasza skóra zależy przede wszystkim od naszego odżywiania, ważny jest budulec skóry.
Ważne jest dobrej jakości białko w naszej diecie, najlepiej roślinne, a także z ryb.
Należy jeść ryby 2-4 razy w tygodniu do tego wypijać dużo wody, co najmniej 8 szklanek, ja wypijałam 2-3 litry dziennie.
Oczywiście dodatkowo smarowałam ciało kosmetykami firmy Mustela, które rewelacyjnie potrafiły nawilżyć moją skórę wysuszoną na skutek działania naszych hormonów.

Dodatkowo muszę przyznać ze po ciąży bardzo szybko mój brzuszek był jędrny, pomimo że długo nie był płaski to skóra była w bardzo dobrym stanie:)

Pozdrawiam!

może gdyby było mnie stać na te kosmetyki też bym ich nie miała ..
Dołączona grafika[/url]

#19 Gość_szaza_*

• Grupa Guests

Napisano 05.01.2011 - 14:07

Wyświetl postUżytkownik panipraline dnia 02.01.2011 - 14:14 napisał

Witaj, ja przez cała ciąże stosowałam krem Perfekta przeciw rozstępom i smarowałam sie nim dwa razy dziennie oprucz tego slyszalam o kremie z witamina A tez go stosowalam jest nie drogi mozna go jupic w aptece i dzis nie mam sladu po ciazy a rodzilam dwa miesice temu. Smarowac sie trzeba od samego poczatku ciazy. Pozdrawiam

#20 Gość_minka_*

• Grupa Guests

Napisano 06.01.2011 - 12:47

Wyświetl postUżytkownik złotko dnia 03.01.2011 - 10:58 napisał

ja też się długo cieszyłam że nie mam aż do 9 miesiąca kiedy mi mina zrzedła na widok tego co zobaczyłam w lusterku :lol: ale czy bym się smarowała czy nie to nie było opcji że się nie pojawiły - taka struktura skóry i tak nagły przyrost wagi zadecydował -_-

Udostępnij ten temat:

• 10 strony +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »