Forum Mamazone.pl: Dobry krem na rozstępy - Forum Mamazone.pl

Skocz do zawartości

• 10 strony +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Dobry krem na rozstępy Oceń temat: -----

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Pralina 

• Maja - Moje Szczęście
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3360
  • Rejestracja 04-December 10

Napisano 06.01.2011 - 15:36

to geny.. moja mama po urodzeniu dwojki dzieci ma brzuch wysiany rozstepami.. :mellow:
moja babcia z kolei ani jedniuskiego. a ja to juz sama nic nie wiem, dlatego pognam do apteki i se kupie jakis specyfik, bo sie boje co bedzie, jak sobie pofolguje :D

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   mama.zuza 

• rozmowna
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 14
  • Rejestracja 17-December 10

Napisano 31.01.2011 - 13:00

Ja smarowałam ciało po kąpieli oliwką. To pomaga bo mocno nawilża i natłuszcza skórę więc ta nie pęka.
Dołączona grafika

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   oleander83 

• rozmowna
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 25
  • Rejestracja 24-November 10

Napisano 31.01.2011 - 15:16

Jestem w ciąży i używam kremu i olejku przeciw rozstępom Mamamil, do kupienia w aptece. Rano używam kremu a wieczorem robię sobie mini masaż z użyciem olejku :) rewelacja! Mam termin na maj i póki co zero rozstępów!

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Hannah25609 

• "Szyszunia" :)
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2782
  • Rejestracja 21-May 10

Napisano 01.02.2011 - 19:30

Wyświetl postUżytkownik Matka Wariatka (: dnia 04.01.2011 - 21:08 napisał

może gdyby było mnie stać na te kosmetyki też bym ich nie miała ..

Ja się smaruje mustellą od początku a rozstępy i rostępy i tak się pojawiły na cyckach, więc cena kosmetyku nie daje gwarancji, na tyłku pewnie też będą i na brzuchu. Ale nadal sparuje zawzięcie kilka razy dziennie (wcześniej nawet w pracy się smarowałam na przerwie :D)
Asertywność nie wyklucza uprzejmości. Chęć wyrażenia własnej opinii nie usprawiedliwia chamstwa.

Dołączona grafika[/url]
Dołączona grafika[/url]

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarzyna 

• Misiorek
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3031
  • Rejestracja 26-October 10

Napisano 01.02.2011 - 19:35

ja lecę od 8tc na Gerberze. tam gdzie smarowałam (brzuchol i cicuchy) rozstępów brak natomiast pofolgowałam sobie z udami i niestety zauważyłam choć minimalne i niezaczerwienione to jednak rozstępy...
Dołączona grafika

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Hannah25609 

• "Szyszunia" :)
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2782
  • Rejestracja 21-May 10

Napisano 01.02.2011 - 19:39

Wyświetl postUżytkownik Jarzyna dnia 01.02.2011 - 19:35 napisał

ja lecę od 8tc na Gerberze. tam gdzie smarowałam (brzuchol i cicuchy) rozstępów brak natomiast pofolgowałam sobie z udami i niestety zauważyłam choć minimalne i niezaczerwienione to jednak rozstępy...

U mnie tylko na cyckach

Tak się zastanawiam lepiej nie mieć cycków, czy mieć cycki w paski. Bo to w sumie niesprawiedliwe, że człowiek 20 lat czeka na to, żeby mu cycki wyrosły, a jak już się doczeka to owszem cycki są ale od razu z rozstępami :D
Asertywność nie wyklucza uprzejmości. Chęć wyrażenia własnej opinii nie usprawiedliwia chamstwa.

Dołączona grafika[/url]
Dołączona grafika[/url]

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Aluś 

• Alisz
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1518
  • Rejestracja 13-December 10

Napisano 01.02.2011 - 21:20

Wyświetl postUżytkownik Hannah dnia 01.02.2011 - 19:39 napisał

U mnie tylko na cyckach

Tak się zastanawiam lepiej nie mieć cycków, czy mieć cycki w paski. Bo to w sumie niesprawiedliwe, że człowiek 20 lat czeka na to, żeby mu cycki wyrosły, a jak już się doczeka to owszem cycki są ale od razu z rozstępami :D

:lol: faktycznie, nie wiadomo co lepsze :lol:
ja od 8 tc smaruję brzuch i cycki Perfekta Mama i nie narzekam, 30 tc wkrótce i nie zuważyłam póki co rozstępów (tfu, tfu!). Za to celulit na tyłku po prostu bajeczny <_<
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

...śpij spokojnie Mały Aniołku...

E.T. go home!Dołączona grafika

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Slomka 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 384
  • Rejestracja 14-October 10
  • LocationŻary Lubuskie

Napisano 02.02.2011 - 16:04

Wyświetl postUżytkownik Matka Wariatka (: dnia 02.01.2011 - 17:30 napisał

z wieloletnich obserwacji zauważyłam, że jesli ma się genetyczne skłonności do rozstępów to żadne kremy nic nie dadzą ..

Milenko niekoniecznie u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają rozstępy po ciąży( mama, Siostry) a ja natomiast nie mam ani jednego używałam kremu firmy DAX ale przyznaję że nie codziennie dużo razy było tak że zapomniałam albo nie chciało mi się smarować.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   sodie 

• mãe louca
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3659
  • Rejestracja 19-July 10
  • LocationŁódź

Napisano 02.02.2011 - 17:04

Wyświetl postUżytkownik szaza dnia 05.01.2011 - 14:07 napisał

Witaj, ja przez cała ciąże stosowałam krem Perfekta przeciw rozstępom i smarowałam sie nim dwa razy dziennie oprucz tego slyszalam o kremie z witamina A tez go stosowalam jest nie drogi mozna go jupic w aptece i dzis nie mam sladu po ciazy a rodzilam dwa miesice temu. Smarowac sie trzeba od samego poczatku ciazy. Pozdrawiam

Perfecta jest rewelacyjna ja smarowałam od 4 miesiąca bo tak jest napisane na większości kremów :unsure: i rozstępy które miałam wcześniej stały się (prawie) niewidoczne a nowe się nie pojawiały :D kiedy krem mi się skończyła nie mogłam go nigdzie kupić ( później trafiłam na allegro) kupiłam oliwkę która nie działała na mnie wogóle więc pojawiło się kilka nowych z którymi teraz walczę <_<
Dołączona grafika

Franuś:)
Dołączona grafika
Ania 27 Łódź

#30 Gość_minka_*

• Grupa Guests

Napisano 04.02.2011 - 08:40

Wyświetl postUżytkownik Slomka dnia 02.02.2011 - 16:04 napisał

Milenko niekoniecznie u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają rozstępy po ciąży( mama, Siostry) a ja natomiast nie mam ani jednego używałam kremu firmy DAX ale przyznaję że nie codziennie dużo razy było tak że zapomniałam albo nie chciało mi się smarować.

może odziedziczyłaś te lepsze geny nie po mamie ;)
tak czy siak smarować nie zaszkodzi - ja tam mam i na brzuchu i na cycach i na udach leciutkie - ale nie pojawiłyby się gdyby nie nagła ogromna opuchlizna bo do samego końca nie miałam nic - i nagle trach w ciągu miesiąca cała pasiasta się zrobiłam <_<

#31 Gość_Alicja22_*

• Grupa Guests

Napisano 21.02.2011 - 16:56

Wyświetl postUżytkownik mua dnia 02.01.2011 - 14:26 napisał

Ja stosowałam Pharmaceris rano i oliwkę wieczorem. Rozstępów (jak na razie ;)) brak :)

Ja stosowałam od 3 miesiąca nowy na rynku krem Le'Maadr Potrójnie działający przeciw rozstępom. Przekonało mnie to, że ma badania kliniczne, a nie spotkałam by inny krem przeciw rozstępom miał badania. U mnie okazał się skuteczny, nie mam rozstępów. Jest wydajny i cenowo wychodzi lepiej niż inne na rozstępy. Co dla mnie jeszcze było ważne, że szybko się wchłania i się nie klei, nawet latem! Polecam

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   MalaLate 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 137
  • Rejestracja 12-May 11

Napisano 12.05.2011 - 09:25

Witajcie Kochane:*
Bardzo sie ciesze ze znalazłam to forum,bo w kupie razniej -_-`
Czytam wasze wyp. odnosnie kremow...i tak sie zastanawiam czy nie przesadzam,doradzcie prosze
Rano biore kapiel z oliwka po wysuszeniu jeszcze ja wsmarowuje popoludniu w pracy biegne szybciochem do ubikacji i wsmarowuje pharmaceris, wieczorem smaruje sie gerberem...
Moze przesadzam?? ale moja mama po mnie miala okropne rozstepy i do dzis mimo ze jest bardzo szczupla i dba o siebie
to na brzuszku zostal jej kalafior i zadne zabiegi nie pomogly..
To moja pierwsza ciaza i moze poprostu wpadam w paranoje??-_-`
http://www.pierwszykontakt.org/

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko.

#33 Gość_nicolette77_*

• Grupa Guests

Napisano 12.05.2011 - 09:41

Wyświetl postUżytkownik MalaLate dnia 12.05.2011 - 09:25 napisał

Witajcie Kochane:*
Bardzo sie ciesze ze znalazłam to forum,bo w kupie razniej -_-`
Czytam wasze wyp. odnosnie kremow...i tak sie zastanawiam czy nie przesadzam,doradzcie prosze
Rano biore kapiel z oliwka po wysuszeniu jeszcze ja wsmarowuje popoludniu w pracy biegne szybciochem do ubikacji i wsmarowuje pharmaceris, wieczorem smaruje sie gerberem...
Moze przesadzam?? ale moja mama po mnie miala okropne rozstepy i do dzis mimo ze jest bardzo szczupla i dba o siebie
to na brzuszku zostal jej kalafior i zadne zabiegi nie pomogly..
To moja pierwsza ciaza i moze poprostu wpadam w paranoje??-_-`

Zachowanie pięknej skóry po porodzie zależy od pielęgnacji rozpoczętej jeszcze w pierwszym trymestrze ciąży. Najbardziej wrażliwe na zmiany są piersi, brzuch i pośladki.Tylko systematyczna pielęgnacja pozwoli uniknąc zmian lu je zlagodzic.
Tak jak napisałam systematyczność ale nie popadajmy w paranoję.To,że jedna kobieta po jednej ciązy ma mnustwo rozstępów to nie oznacza że nas też to spotka. Najlepiej wcierać kremy ujędrniające i zapobiegające rozstępom dwa razy dziennie. Twoja dieta powinna być urozmaicona, bogata w składniki odżywcze między innymi, cynk który poprawia kondycję skóry.Kolejną rzeczą, która może, działać pozytywnie na uelastycznienie twojej skóry, są to delikatne masaże,które sama możesz wykonać np.pod prysznicem.

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   MalaLate 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 137
  • Rejestracja 12-May 11

Napisano 12.05.2011 - 14:13

:),pewnie masz racje dziekuje:) postaram sie przystopowac i ograniczyc do 2 razy dziennie:)
Dziete mam ulozona przez dietetyka witaminki tez przez gina:)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko.

#35 Gość_nicolette77_*

• Grupa Guests

Napisano 12.05.2011 - 14:20

Nie ma za co:)

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   mamakarolinki 

• rozgadana
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 42
  • Rejestracja 16-May 11

Napisano 22.05.2011 - 10:54

ja smarowałam się mamma mia ziajka, do 9 miesiąca nie miałam żadnych rozstępów, a w ostatnich tygodniach skóra nie wytrzymała i zaczęła pękać, efekt dużej dzidzi i wielowodzia, lekarz na porodówce powiedział że z takim wielkim brzuchem to cud jakiś taka mała ilość rozstępów, w mojej rodzinie wszystkie kobiety mają poorane brzuchy, ja też tyle że nie tak bardzo :(
Dołączona grafika

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   kasienkak35900 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 164
  • Rejestracja 05-May 11

Napisano 22.05.2011 - 13:57

Ja smarowalam sie oliwka Penaten dla kobiet w cizy ,a w pozniejszym stadium, na zmiane raz oliwka, raz balsamem Nivea granatowym .Rozstepow zero ,tylko skora malo jedrna .Ale to dopiero 3 miesiace, da sie cos z tym zrobic :).

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   MalaLate 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 137
  • Rejestracja 12-May 11

Napisano 22.05.2011 - 16:19

No i sie doigrałam na poczatku tak jak wam pisalam nawet kapalam sie w oliwce zeby zmiekczyc skore,pozniej sie ograniczylam do oliwki i kremu czyli standardowo 2 razy dziennie raz jednym raz drugim
a teraz d*pa..;/ dostalam uczulenia na oliwke i krem;/;/
i jedyne czego uzywam teraz to krem z aa malinowy bo po wszystkim innym robia mi sie odparzenai i krostki..;/
30 ide na wizyte u gina i mam konsultacje z dietetykiem i dermatologiem moze oni cos pomoga...bo to masakrycznie wglada..;/

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   _aleksandra_ 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 115
  • Rejestracja 14-April 11

Napisano 22.05.2011 - 16:39

już w jakimś wątku pisałam o moich doświadczeniach z rozstępami... smarowałam się pharmacerisem od 3go do 5 miesiąca a potem mustelą (do teraz). wszystko było fajnie, piekny brzusio- nic się nie działo aż do ok 34 tygodnia gdzie nagle wylazły mi fioletowe kreseczki na boczkach a jakieś dwa tyg temu zauważyłam małe rozstępy z przodu na udach :angry: i nic nie pomogło smarowanie rano i wieczorem i kasiora wydana zwłaszcza na mustele bo cholera jest dość droga, równie dobrze mogłam się oliwką smarować i pewnie efekt był by taki sam. Nie wierze w te super kremy, dla mnie to jedna wielka ściema. jak ma sie mieć rozstępy to się je będzie miało.. <_<
...jesteś wszystkim czego w życiu chcę!
Dołączona grafika

Ty i ja- mieszkanka wybuchowa (-:
Dołączona grafika

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   MalaLate 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 137
  • Rejestracja 12-May 11

Napisano 22.05.2011 - 19:44

Hm... ma jednak nadzieje ze te kremy cos daja... bo inaczej w czym nadzieja??

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Udostępnij ten temat:

• 10 strony +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »