Forum Mamazone.pl: Czy kupować biustonosz do karmienia? - Forum Mamazone.pl

Skocz do zawartości

• 6 strony +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Czy kupować biustonosz do karmienia?

#61 Użytkownik nie jest zalogowany   kachna32 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2328
  • Rejestracja 01-October 11
  • LocationSandomierz

Napisano 01.03.2012 - 10:33

Wyświetl postUżytkownik Monika39 dnia 29.02.2012 - 16:32 napisał

no właśnie o to mi chodzi, dla normalnych biustów jest do wyboru do koloru, a dla nas tych z dużym cycem :) ............ech lepiej nie mówić.........to tak jak by były kobiety tylko od A do D, nie dobrze być innym, ja się chyba załamie...........ratuuuunku

Moniko wczoraj byłam w Triumph i "macałam" ten nowy stanik Mamabel Romance -śliczny i naprawdę porządnie uszyty, na bardzo grubych ramiączkach, rozmiary chyba są do miseczki "F" albo nawet "G" -przejdź się do jakiegos ich salonu i obejrzyj -moim zdaniem fajna sprawa :) (kosztował ok 130 zł).
Dołączona grafika

#62 Gość_Monika39_*

• Grupa Guests

Napisano 02.03.2012 - 19:42

Wyświetl postUżytkownik kachna32 dnia 01.03.2012 - 10:33 napisał

Moniko wczoraj byłam w Triumph i "macałam" ten nowy stanik Mamabel Romance -śliczny i naprawdę porządnie uszyty, na bardzo grubych ramiączkach, rozmiary chyba są do miseczki "F" albo nawet "G" -przejdź się do jakiegos ich salonu i obejrzyj -moim zdaniem fajna sprawa :) (kosztował ok 130 zł).

byłam :( chodzę tam regularnie.......ale za małe te rozmiary, teraz już I robi sie za mały, to jakaś masakra jest, momentami to psychicznie nie wytrzymuję tego..........rozmiar G to ja noszę normalnie :(

#63 Użytkownik nie jest zalogowany   kachna32 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2328
  • Rejestracja 01-October 11
  • LocationSandomierz

Napisano 02.03.2012 - 19:55

Wyświetl postUżytkownik Monika39 dnia 02.03.2012 - 19:42 napisał

byłam :( chodzę tam regularnie.......ale za małe te rozmiary, teraz już I robi sie za mały, to jakaś masakra jest, momentami to psychicznie nie wytrzymuję tego..........rozmiar G to ja noszę normalnie :(

O Matko.. no to faktycznie masz problem :blink: To chyba gorseciarka Cię ratuje ;)
Dołączona grafika

#64 Użytkownik nie jest zalogowany   jaca_randa 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2614
  • Rejestracja 20-July 10

Napisano 03.03.2012 - 23:58

Oj tam, są i rozmiary J, nawet K widziałam. Nie marudzić mi tu! :mad:
Kiedy ja byłam cycatą nastolatką, to największy rozmiar jaki był dostępny w sklepach (internetu jeszcze nie było - TAK, TAK, takie dinozaury jeszcze żyją!), to był C! Czasem udało się jakieś D upolować. Kupowałam biustonosze zamiast 75, na przykład 85 lub 90 i je zaszywałam. Te szersze miały większe miseczki... Teraz noszę 75 E - F, nawet G, w czasie karmienia miałam jeszcze większe miski.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65 Gość_Monika39_*

• Grupa Guests

Napisano 05.03.2012 - 09:37

Wyświetl postUżytkownik jaca_randa dnia 03.03.2012 - 23:58 napisał

Oj tam, są i rozmiary J, nawet K widziałam. Nie marudzić mi tu! :mad:
Kiedy ja byłam cycatą nastolatką, to największy rozmiar jaki był dostępny w sklepach (internetu jeszcze nie było - TAK, TAK, takie dinozaury jeszcze żyją!), to był C! Czasem udało się jakieś D upolować. Kupowałam biustonosze zamiast 75, na przykład 85 lub 90 i je zaszywałam. Te szersze miały większe miseczki... Teraz noszę 75 E - F, nawet G, w czasie karmienia miałam jeszcze większe miski.

no ja też tak robiłam ha ha ha, kupowałam większe pod biustem i zszywałam, a rozmiary sa rzeczywiście do K, ale znajdź taki i jeszcze żeby był do karmienia, to graniczy z cudem, takiego nie kupisz przez internet bo trzeba mierzyć..........bez miary to jak strzał ślepego do celu :blink: no ale jak widze Ty też znasz problem :)tyle że ja musiałam mieć pod biustem 65-70 najwięcej, teraz 70-75 a to już było utrudnienie nie lada.....do gorseciarki też chodziłam, ale to nic nie polepszyło......mówię Wam po karmieniu ide na operacje, koniec z tym mordowaniem sie :wacko:

#66 Gość_Dzieckolandia_pl_*

• Grupa Guests

Napisano 03.04.2012 - 11:07

Będąc w ciąży zawsze nosiłam specjalny stanik do karmienia. Jestem zadowolona z tego zakupu i polecam jak najbardziej.
To wygoda przede wszytskim dla matki no i dziecka też:)

#67 Użytkownik nie jest zalogowany   Sara91 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 252
  • Rejestracja 05-November 11

Napisano 10.04.2012 - 10:54

Wyświetl postUżytkownik KarolciaHa dnia 19.01.2012 - 13:31 napisał

Zastanawiam się jeszcze dziewczyny, ile czasu ten nowy rozmiar (przed ciążą miałam B) - D+ mi się utrzyma? Czy to na czas karmienia, a potem będzie się zmniejszać, czy taki bądź podobny zostanie? Jakie macie doświadczenia?

Ja znam parę kobiet, którym "ciążowy" biust pozostał... ale znam też wiele osób, którym zmalał do stanu pierwotnego... I tutaj chyba nie ma żadnej reguły tylko wydaje mi się, że to zalezy od urody...
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sprzedam ubranka rozmiar 56 i 62.
http://tablica.pl/of...zytkownik/CFfX/

#68 Gość_psotka201_*

• Grupa Guests

Napisano 11.04.2012 - 07:20

ja w ciazy przeszlam z 30G na 32H. W najblizszym czasie wybieram sie do sklepu po porzadny stanik do karmienia. Nie wyobrazam sobie nie miec stanika 'karmniczka', ktory spelnialby swoja role ale rowniez dawal odpowiednie podtrzymanie i ksztalt piersiom.

Zwykle zaopatruje sie tutaj, poniewaz maja genialna jakosc produktow, miseczki i obwody rozne i po prostu nigdy sie nie rozczarowalam.

#69 Użytkownik nie jest zalogowany   Kachna 

• rozmowna
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 22
  • Rejestracja 09-May 12

Napisano 09.05.2012 - 10:42

Nie wyobrażam sobie nie nosić stanika w trakcie okresu karmienia piersią... Ja kupiłam dobry stanik od KrisLine i nie miałam żadnych problemów dyskomfortu czy niedopasowania. Kwestia by po urodzenia dziecka wymierzyć dobrze biust i kupić zwyczajnie dużo większy stanik

#70 Użytkownik nie jest zalogowany   Sara91 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 252
  • Rejestracja 05-November 11

Napisano 11.05.2012 - 09:37

Ja posłuchałam rady szwagierki i kupiłam sobie stanik do karmienia. Jakiś zwykły zwyczajny za 36 zł.
Zobaczymy czy warto, czy się przyda... Ona mówiła, że używała jak np. była u kogoś u musiała dziecko nakarmić. Podobno jest to wygoda
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sprzedam ubranka rozmiar 56 i 62.
http://tablica.pl/of...zytkownik/CFfX/

#71 Użytkownik nie jest zalogowany   Iga83 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 7
  • Rejestracja 31-May 12

Napisano 15.06.2012 - 11:24

Kachna, ja też mogę polecić Kris Line. Bardzo bardzo wygodne. Łatwe zapięcie i ładny wzór

#72 Użytkownik nie jest zalogowany   amelad 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 354
  • Rejestracja 15-May 11
  • LocationKRK

Napisano 01.09.2012 - 21:58

A mi się bardzo te z carrivela podobają. Nie są najtańsze, ale jakościowo super. NIe rozpinaja się, dobrze trzymają piersi no i nie są nie wygodne w trakcie karmienia. Ja za swój dałam 130 zł, ale jest super. stanik
Dołączona grafika

#73 Użytkownik nie jest zalogowany   Truskawka 

• Mama Krzysia
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3006
  • Rejestracja 04-June 10
  • LocationLbn

Napisano 02.10.2012 - 12:16

Dziewczyny właśnie i ja się zastanawiam nad tym czy kupowac stanik do karmienia. A jeśli tak to jaki rozmiar brac, przed ciąza miałam 75B, teraz w 32 tyg mam 80C. Jakoś nie sądzę, że piersi bardzo mi urosną, ale to mja pierwsza ciąza i nie mam jako takiego doświadczenia. Jaki rozmiar kupić?

#74 Użytkownik nie jest zalogowany   Shoamin 

• mama dwóch sowizdrzałów
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 4320
  • Rejestracja 04-May 11

Napisano 02.10.2012 - 22:49

Wyświetl postUżytkownik mamazonka41032 dnia 02.10.2012 - 12:16 napisał

Dziewczyny właśnie i ja się zastanawiam nad tym czy kupowac stanik do karmienia. A jeśli tak to jaki rozmiar brac, przed ciąza miałam 75B, teraz w 32 tyg mam 80C. Jakoś nie sądzę, że piersi bardzo mi urosną, ale to mja pierwsza ciąza i nie mam jako takiego doświadczenia. Jaki rozmiar kupić?

;) moje urosły... a po 6 tygodniach nieco zmalały, ale i tak są większe niż przed ciążą
poczekaj, kochana Truskaweczko, z tym zakupem...

moim zdaniem warto kupić - mnie nie było wygodnie karmić, gdy założyłam inny, zwykły, sztywny z fiszbiną - mimo że w dobrym rozmiarze
a do spania miękki, bawełniany jest niezbędny

ja przed ciążą nosiłam 70D, w ciąży 75F - potem 75G...
do karmienia kupiłam zwykłe bawełniane z Canpola 75DD (miski za małe, ale innych nie mieli :ph34r: - nie polecam a wręcz odradzam - szybko rozciąga się pod biustem i już nic nie trzyma :wacko: )
ja nie mogłam pozwolić sobie na droższy zakup, bo trzeba mieć minimum dwie sztuki (na zmianę do prania a jeszcze lepiej trzeci "na specjalne okazje" = w gości lub do lekarza)
teraz (po 7 miesiącach :wacko: ) trafiłam na inne, bawełniane, wygodne firmy BAK - niedrogi ok.30 pln a jestem bardzo zadowolona - mam rozmiar 75D (gdybym miała go kupić bezpośrednio po porodzie, to potrzebny byłby mi większy nawet o dwa rozmiary w miseczce)

mam nadzieję, że trochę pomogłam ;)

PS. ja pewnie na Twoim miejscu kupiłabym jeden 80D do szpitala a potem to bym zobaczyła...
"ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#75 Użytkownik nie jest zalogowany   Truskawka 

• Mama Krzysia
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3006
  • Rejestracja 04-June 10
  • LocationLbn

Napisano 03.10.2012 - 07:43

Wyświetl postUżytkownik Shoamin dnia 02.10.2012 - 22:49 napisał

;) moje urosły... a po 6 tygodniach nieco zmalały, ale i tak są większe niż przed ciążą
poczekaj, kochana Truskaweczko, z tym zakupem...

moim zdaniem warto kupić - mnie nie było wygodnie karmić, gdy założyłam inny, zwykły, sztywny z fiszbiną - mimo że w dobrym rozmiarze
a do spania miękki, bawełniany jest niezbędny

ja przed ciążą nosiłam 70D, w ciąży 75F - potem 75G...
do karmienia kupiłam zwykłe bawełniane z Canpola 75DD (miski za małe, ale innych nie mieli :ph34r: - nie polecam a wręcz odradzam - szybko rozciąga się pod biustem i już nic nie trzyma :wacko: )
ja nie mogłam pozwolić sobie na droższy zakup, bo trzeba mieć minimum dwie sztuki (na zmianę do prania a jeszcze lepiej trzeci "na specjalne okazje" = w gości lub do lekarza)
teraz (po 7 miesiącach :wacko: ) trafiłam na inne, bawełniane, wygodne firmy BAK - niedrogi ok.30 pln a jestem bardzo zadowolona - mam rozmiar 75D (gdybym miała go kupić bezpośrednio po porodzie, to potrzebny byłby mi większy nawet o dwa rozmiary w miseczce)

mam nadzieję, że trochę pomogłam ;)

PS. ja pewnie na Twoim miejscu kupiłabym jeden 80D do szpitala a potem to bym zobaczyła...

łosz kurde ja nie chce takich wielkich piersi, juz c to dla mnie makabra :) Ale dzięki za radę, od canpola będe się trzymała z daleka. Zaczekamy zobaczymy :)

#76 Użytkownik nie jest zalogowany   ankabarankad 

• rozmowna
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 22
  • Rejestracja 18-May 11

Napisano 18.10.2012 - 17:46

Szczerze polecam taki zakup. Przy pierszym dziecku stwierdziłam że nie jest mi to do niczego potrzebne i jakos sobie radzilam z moja codzienna bielizna. Z Julą natomiast dostalam taki biustonosz od męza i sczezrze mowiac nie mam pojecia jak przy Filusiu radzilam sobie bez tego. Z tym ze moj biustonosz nie jest zapinany na rzepy jak wiekszosc modeli tylko to taki jakby top z tym ze specjalnie uszyty aby wygodnie wyjmowac piers. Dla mnie jest nieoceniony i nie kosztuje wcale tak duzo bo 89 zl. Zobacz sobie tutaj opis i sama zdecyduj. Ja osobiscie polecam!

Zapomniałam dodać, że nie trzeba tutaj decydowac się na typowa rozmarówke stanikow tylko rozmiary od S do XL a wiec jest wieksza szansa ze stanik przyda sie na dlugie miesiace

Użytkownik ankabarankad edytował ten post 18.10.2012 - 17:52

Moje Kochane Słoneczk Filipcio i maly Skarbek Juleczka ;-)

#77 Użytkownik nie jest zalogowany   Truskawka 

• Mama Krzysia
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3006
  • Rejestracja 04-June 10
  • LocationLbn

Napisano 23.10.2012 - 16:53

Rozglądam się coraz bardziej za biustonoszem. Wczoraj byłam w sklepie triumh i wypatrzyłam ten model Mamabel http://allegro.pl/tr...2713301333.html ale niestety nie było rozmiaru dla mnie. Same wielkie tylko. Ale mam zamiar jeszcze poszukac, bo nie bardzo chce kupowac w ciemno.

#78 Użytkownik nie jest zalogowany   Eurydyka 

• rozgadana
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 45
  • Rejestracja 24-May 12

Napisano 23.10.2012 - 18:08

Ja też polecam zakup takiego stanika. Jestem posiadaczką biustu w rozmiarze 75A! W okresie ciąży i teraz w czasie karmienia zwiększyły swoją wielkość do rozmiaru 75B!!!!!!! (Ja to mam szczęście :P) Uważam, że stanik tego typu jest po prostu wygodny. Szybko i sprawnie można skorzystać z piersi, kiedy tylko jest na to zapotrzebowanie :). Z racji niezbyt obfitego biustu mogłam sobie pozwolić na zakup biustonosza bawełnianego i nieusztywnianego. Skorzystałam z oferty H&M Mama. Biustonosze mają niedrogie (79,90 za dwupak) i dość dobre gatunkowo jak za tą cenę. Używam naprzemiennie od 3 miesięcy i praktycznie nie widać śladów użytkowania.
Dołączona grafika

#79 Gość_dyska_*

• Grupa Guests

Napisano 31.12.2012 - 20:46

witam:) ja mam jeden biustonosz do karmienia tak jak gdzies idziemy czy ktos do nas zeby piersi jakos wygladaly:) a na codzien biustonosz sportowy dla mnie rewelacja...taki zwykly jakby top krociutki wiesz co mam na mysli...:) naprawde fajna wygodna sprawa:)

#80 Użytkownik nie jest zalogowany   grazka82 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Nowe Użytkowniczki
  • Postów 2
  • Rejestracja 06-January 13

Napisano 06.01.2013 - 10:16

W ciąży mój biust bardzo urósł, więc na bieżąco kupowałam biustonosze

Udostępnij ten temat:

• 6 strony +
  • « Pierwsza
  • 2