Forum Mamazone.pl: Brak objawów ciąży - Forum Mamazone.pl

Skocz do zawartości

• 3 strony +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Brak objawów ciąży Oceń temat: ***** 1 głosy

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Basieńka 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 500
  • Rejestracja 13-November 09
  • LocationBieruń

Napisano 05.03.2010 - 10:29

Hej dziewczyny ja jestem w 7 tygodniu i poza tym ze urosły mi piersi i bolą to chyba nie mam zadnych innych objawów!!! Wczesniej brałam witaminy ale mój gin powiedział ze mam przestac brac i dopiero od 12-13 tydz no to juz ich nie biore i od razu przeszły mi mdłosci !!?? Czy mozliwe zeby nie miec zadnych objawów?? Dodam ze w pierwszej ciazy nie dolegało mi nic nawet bolace piersi i dopiero jak zaczał rosnac brzuch to czułam sie w ciazy. Jak myslicie??

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   fradecka 

• Ciotka ;-)
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 4803
  • Rejestracja 30-November 09
  • LocationWielkopolska

Napisano 05.03.2010 - 10:31

Wyświetl postUżytkownik Barbara28 dnia 05.03.2010 - 10:29 napisał

Czy mozliwe zeby nie miec zadnych objawów??

Pewnie, że tak - SZCZĘŚCIARO!!! ;)

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Marlena 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1488
  • Rejestracja 03-January 10
  • LocationMazury

Napisano 05.03.2010 - 10:37

Pozostalo nam tylko pozazdroscic ;)
Dołączona grafika]
Dołączona grafika

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   reggere 

• rozmowna
  • PipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 16
  • Rejestracja 22-February 10

Napisano 05.03.2010 - 13:06

Oczywiście, że tak!!!
Ty od 7 tyg. ciąży masz powiększone piersi a ja teraz przy drugiej ciąży w ogóle nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Kompletnie nic.
Zero jakichkolwiek objawów.
Gdyby nie to, że zachciało mi się zrobić cytologię to w ogóle bym nie wiedziała o niczym (moje miesiączki zawsze były nieregularne nawet po 53 dni).
Gdy pani doktor oznajmiła mi, że jestem w ciąży to zaczęłam jej wmawiać, że to torbiel, bo przecież żadnych objawów nie mam.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   sianmukti-mudra 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 706
  • Rejestracja 15-December 09

Napisano 05.03.2010 - 13:20

Reggere, to niezłej wielkości będziesz miała tego torbiela ;).

Barbara28, pozazdrościć tylko, ja to sie z łóżka nie mogłam podnieśc przez 3 tyg takie mdłości miałam,nie mówiąc o bolących piersiach w których do tej pory ból nie ustępuje i robią się coraz większe.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   chantal 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 546
  • Rejestracja 25-January 10
  • LocationPodlasie

Napisano 06.03.2010 - 10:32

Ja nie miałam żadnych objawów poza brakiem okresu, gdybym nie wiedziała, że mogę byc w ciąży i miała krwawienia jak niektóre kobiety to nic kompletnie bym nie zauważyła. Ciąże poczułam dopiero jak zaczął mi rosnąc brzuszek jakoś na początku 6 m-ca...A no i strasznie wredna/ wrażliwa się zrobiła, tak na zmiane :)

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   mlodamama_23 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 370
  • Rejestracja 19-March 10
  • LocationUK

Napisano 19.03.2010 - 19:49

Ja jestem w 6 tygodniu i moze to za wczesnie na konkretne objawy, ale tez specjalnie nic sie nie dzieje, oprocz swędzących sutków :P Takze, jak mdłości nie ma to tylko się cieszyć!

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Milka19138 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2276
  • Rejestracja 24-February 10

Napisano 22.03.2010 - 14:40

mi mdlości zaczęły się dopiero w 7 tyg.!!! :)
Dołączona grafika

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   myszka66 

• rozmowna
  • PipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 24
  • Rejestracja 30-January 10
  • Locationzachodniopomorskie

Napisano 27.03.2010 - 21:32

Ja także nie miałam żadnych objawów ciązowych, jedynie od 5 miesiąca miałam zgage która była coraz większa i nie pomagały nawet leki od lekarza.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   ryšavá 

• Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki :))
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3781
  • Rejestracja 01-May 10
  • Locationwlkp

Napisano 03.05.2010 - 21:50

Już na którymś wątku pisałam, zemnie brak objawów zaczął martwić. Jestem w 7tc. Poza bolacymi i to już coraz mnie piersiami, nie mam właściwie żadnych objawów. Czasami, ale rzadko, mam zgage i w samochodzie robi mi się niedobrze (a do tej pory nie cierpialam na chorobę lokomocyjna). Boje się, ze brwi objawów oznacza brak ciąży, bo w pierwszym USG (1 tydzień temu) nie było jeszcze widać zarodka. Kolejne USG za tydzień.

Ps. Moja mama stwierdziła, ze ona żadnych objawów nie miała, ani mdlosci,ani innych cudów. Wiec to oczywiste, ze i ja mieć nie mogę!!! Hahahha!

Szkoda tylko, ze tak często boli mnie brzuch i muszę sobie aplikowac luteine. Ale dziś zmniejszam dawkę:))))
"Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu."
Johann Wolfgang Goethe

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

I love my lily family :D

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Linka 

• Marceliuszka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1248
  • Rejestracja 31-March 10

Napisano 04.05.2010 - 11:21

potwierdzam zdanie kolezanek.ja trafilam do lekarza z bolącym jajnikiem :) ( oprocz bolu w prawym boku nie mialam zadnych dolegliwosci) i okazalo sie ze jestem w 7 tyg.ale potem.....zaczela sie jazda.tak jakby dotarlo do mojej glowy ze jestem w ciazy i wypada troche pokaprysic,wiec jak tylko dostalam sie do szpitala to zacząl mnie bolec zolądek,zgaga,mdlosci,wymioty i co tylko mozna bylo wymyslec.z koncem 13 go-wszystko odplynelo :)
Dołączona grafika

#12 Gość_Marcik_*

• Grupa Guests

Napisano 14.06.2010 - 21:15

Ja do 8 tyg też cieszyłam się bezobjawową ciążą, a później się zaczęły najpierw mdłości później całodniowe wymioty, które dopiero od tygodnia zaczynają ustępować :D

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Saphira 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2495
  • Rejestracja 30-March 10
  • LocationPolice

Napisano 15.06.2010 - 00:05

Ja również nie miałam żadnych dolegliwości (poza zanikiem miesiączki), no i w pierwszym trymestrze dużo spać mi się chciało, ale żadnych sensacji żołądkowych nie miałam, nie mam i mam nadzieję, że nie będę miała :)
Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika
"Szczęśliwe małżeństwo to długa rozmowa, która wciąż wydaje się za krótka."
Andre Maurois

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   gosia_c 

• rozmowna
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 31
  • Rejestracja 11-May 10

Napisano 15.06.2010 - 19:11

Przy pierwszej ciąży miałam typowe objawy a teraz będąc po raz drugi w ciąży nie miałam żadnych objawów ciąży. Zrobiłam sobie nawet trzy testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie więc idąc do lekarza z podejrzeniem, że jestem w ciąży skłamałam mu, że test wyszedł pozytywnie. Po badaniach okazało się, że jestem w 7tc. Dopiero później zaczęły mi przeszkadzać zapachy.

Dołączona grafika

#15 Gość_Marcik_*

• Grupa Guests

Napisano 15.06.2010 - 19:16

Ja zrobiłam dwa testy które wyszły mi negatywnie, nie miałam żadnych objawów więc poszłam dla potwierdzenia zrobić test z krwi na bHCG i z tymi wynikami dopiero do lekarza :)

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Saphira 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2495
  • Rejestracja 30-March 10
  • LocationPolice

Napisano 15.06.2010 - 21:16

test to akurat za pierwszym razem wyszedł mi pozytywny :)
wszystko robiłam zgodnie z instrukcją... a że ciąża nie do konca planowana (ale i nie niechciana) to jak go robiłam ręce tak mi się trzęsły, że ledwo trafiłam do tego otworu :D
Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika
"Szczęśliwe małżeństwo to długa rozmowa, która wciąż wydaje się za krótka."
Andre Maurois

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Martka000 

• złotousta
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 90
  • Rejestracja 23-June 10

Napisano 23.06.2010 - 10:44

Ależ oczywiście, że można nie mieć objawów i być w ciąży. Ja jestem jednym z takich przykładów. Gdyby nie testy ciążowe w życiu ale to w życiu bym nie uwierzyła że jestem w ciąży. Kiedy wykonałam pierwszy test i wszyły dwie kreski, tylko ze ta druga taka bardzo, bardzo delikatna ze prawie jej nie było widać. Tylko gdy się patrzyło pod słońce to taki delikatny cień był. Myślałam że to jakiś wadliwy test ciążowy, był kupiony na allegro za 1zł. Więc nie zdziwiłabym się jakby pokazywał jakieś cuda. Po dwóch dniach zrobiłam kolejny ( z allegro bo miałam ich kilka) i znów druga kreseczka delikatna ale dużo ciemniejsza od wcześniejszej. Kolejny test dnia następnego, i jeszcze ciemniejsza. odczekałam dwa dni i poszłam do apteki kupić, bo do tego czasu byłam pewna ze wszystkie te testy były wadliwe. Ale nie już wtedy, po chwili ujrzałam dwie czerwone grube kreski. A teraz z czasem , powolutku dociera do mnie ze jestem w ciąży. Ale zdarza mi się bardzo często o tym zapominać
Dołączona grafika

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   zenkowa 

• Jam jest Zenkova :)
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 4732
  • Rejestracja 08-July 10
  • LocationDarłowo zachodniopomorskie

Napisano 14.07.2010 - 15:03

Ja też swoją ciąże przechodzę bez objawowo. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży tylko dlatego, że zawsze miałam regularne miesiączki, ale tym razem było inaczej :) Spóźniała mi się 4 dni i czułam, że coś się szykuje. Poszłam do gina i dowiedziałam się, że będzie dzidziuś. Nie miałam żadnych wymiotów przez pierwsze trzy miesiące ani mdłości, senna też nie byłam. Teraz jestem w 26 tygodniu i dalej wszystko lekko znoszę, zero spuchniętych nóg, zgag jakiegoś wypaczonego łaknienia, nawet zachcianek nie mam. Gdyby nie moje już 103 cm w pasie i ruchy malca to bym wcale nie wierzyła, że jestem w ciąży :D :D
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
7.08 usłyszałam pytanie " Ola zostaniesz moją żoną? Wyjdziesz za mnie?" To były najpiękniejsze słowa jakie mogłam usłyszeć do tej pory. Oczywiście powiedziałam Taaak:)
Stosuję dietę cud ;) [;)] Jem wszystko, a jak schudnę będzie cud :P [:P]

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Coffee 

• M, M, M i Ja
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 11899
  • Rejestracja 21-July 10
  • LocationMazowieckie

Napisano 03.08.2010 - 17:28

Gdyby mnie mąż nie zmusił do zrobienia testu ( czasem mi w głowie zawirowało) to bym nie wiedziała, że w ciaży jestem. Przez całą ciażę wymiotowałam tylko 6 razy, i nic więcę, nic żadnych objawów, ani zachcianek, no nic o czym pomysleć. Gdybym brzuszka nie miała to innego objawu nie miałam przez te 9 mies.
Zakochana w uśmiechu synów
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sprzedaję:

KIERMASZ I
KIERMASZ II
KIERMASZ III
KIERMASZ IV
KIERMASZ V
KIERMASZ IV

#20 Gość_Sylwia_*

• Grupa Guests

Napisano 17.01.2011 - 13:39

Ja jestem w 7 tygodniu i zupełnie nie ma zdanych objawów, zrobiłam test bo spóźniał się okres i mój chłopak mnie namówił.Wyszły 2 kreseczki powtórzyliśmy test i również pozytywny. Zrobiłam badanie beta HCG z krwi i jestem w ciąży, ale dziwi mnie to bo nie ma żadnych objawów zupełnie nic jak bym nie była.Czy to jest możliwe że w organizmie żadnych zmian nie ma.Czy wszystko jest ze mną ok?

Udostępnij ten temat:

• 3 strony +
  • 1
  • 2
  • 3