Forum Mamazone.pl: Place zabaw dla dzieci - Forum Mamazone.pl

Skocz do zawartości

• 2 strony +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Place zabaw dla dzieci edukacja i zabawa Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Dagga 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 4
  • Rejestracja 20-July 12

Napisano 20.07.2012 - 15:56

Witam,
Dziewczyny jestem nowa, więc się przywitam. Chciałam dowiedzieć się, czy byłyście ze swoimi maluszkami na placach zabaw zamkniętych. Pada deszcz, a we Wrocławiu powstał na Bielanach duży plac zabaw właśnie w przestrzeni zamkniętej. Zastanawiam się czy jest sens wydawania pieniędzy i wyjścia z 2 letnim dzieckiem na taką atrakcję. Będę wdzięczna za informacje i doświadczenia. Oczywiście mała uwielbia plac zabaw przy bloku.

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Wiśnia 

• Nadopiekuńcza Mama Tosiątka :)
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 9664
  • Rejestracja 08-February 10

Napisano 20.07.2012 - 20:25

Wyświetl postUżytkownik Dagga dnia 20.07.2012 - 15:56 napisał

Witam,
Dziewczyny jestem nowa, więc się przywitam. Chciałam dowiedzieć się, czy byłyście ze swoimi maluszkami na placach zabaw zamkniętych. Pada deszcz, a we Wrocławiu powstał na Bielanach duży plac zabaw właśnie w przestrzeni zamkniętej. Zastanawiam się czy jest sens wydawania pieniędzy i wyjścia z 2 letnim dzieckiem na taką atrakcję. Będę wdzięczna za informacje i doświadczenia. Oczywiście mała uwielbia plac zabaw przy bloku.

ja chodze z córką, na taki plac zabaw bardzo często. Toś uwielbia się wściekać w piłeczkach, ba! ona z największej zjeżdżalni zjeżdża sama! :rolleyes: no i ja też mam atrakcje bo musze wszędzie z nią włazić :D
Dołączona grafika

Dołączona grafika
widzenie z córką 26.08 godz 18:20 :)
Dołączona grafika
_________________________________________________________________________________
niektórych głupot, po prostu nie da się czytać....

KIERMASZ CHARYTATYWNY RUSZA 5.05.2014r. O GODZINIE 18:00!!!! ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!
http://forum.mamazon...cje-o-aukcjach/

Zapraszam na stronę: https://www.facebook.com/sulekowo

supełkowo zaprasza!
Dołączona grafika

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   aanniiaa 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1996
  • Rejestracja 04-August 10
  • LocationSieradz

Napisano 20.07.2012 - 21:30

radocha dla dziecka nieziemska :) Juliśka też uwielbia tam chodzić :lol:

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Dagga 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 4
  • Rejestracja 20-July 12

Napisano 23.07.2012 - 14:25

Wyświetl postUżytkownik aanniiaa dnia 20.07.2012 - 21:30 napisał

radocha dla dziecka nieziemska :) Juliśka też uwielbia tam chodzić :lol:

Zdecydowałam się wyskoczyć w niedzielę. Mamy duży plac zabaw - Loopy's World. Dość fajnie. Rodzice wchodzą za darmo. Więc w sumie wybawiłam się z małą. Miała problemy z wchodzeniem po niektórych zabawach, ale pomagałam jej. Chyba dobrze wydane pieniądze :)) 3 godziny wspólnej zabawy i tak jak piszesz RADOCHA NA MAKSA. Myślałam, że córka jest za mała.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   2o2 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 10
  • Rejestracja 03-August 12

Napisano 03.08.2012 - 21:11

Taki plac zabaw to urozmaicenie dla dziecka, wiec wydaje mi się, że to fajne rozwiązanie właśnie na te deszczowe, pochmurne dni jak juz wspomniałaś : )

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   jagódka5197845166 

• rozgadana
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 63
  • Rejestracja 13-December 11

Napisano 24.09.2012 - 18:03

Słyszeliście o tej akcji Bezpieczne Place Zabaw? Fundacja Mama razem z Kanałem Mini Mini stworzyły mapę takich dobrych, bezpiecznych placów zabaw dla dzieci. Ja to odkryłam niedawno, można sprawdzić gdzie w naszym województwie jest taki fajny dla dzieci plac. u mnie nawet dość sporo :D
http://www.bezpieczn...iniminiplus.pl/
Mama trzech Muszkieterów :D

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Karo Pączek 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 10
  • Rejestracja 08-October 12

Napisano 08.10.2012 - 14:19

poleci ktoś coś w częstochowie? bo wysyłam moje maluchy na miesiąc do dziadków, a oni to już nie w temacie placów zabaw :)

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   mila99 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 6
  • Rejestracja 09-November 12

Napisano 09.11.2012 - 19:55

w Częstochowie nie znamżadnych placó niestety, ale w Warszawie jest ich bardzo dużo,choć nie wszystkie spełniają standardy jakich rodzic by chciał. moje dzieci już od dawna kożystają z takich form atrakcji,jeśli urodziny i imprezy okolicznościowe to tylko w kulkach lub innych placach. ostatnio córa była na urodzinach koleżanki w Hulakula i osobiscie moge ten plac polecić innym rodzicom. Jest przyjazy dzieciom, są dwie sale zabaw dla młodszych i starszych dzieci co jest super. a poza tym można tam coś zjeść i samemu pograć w kręgle inne gry lub poprostu napić się kawy. mi spodobało się również, że nie ma tam takiego strasznego hałasu jak w innych podobnych miejscach.
na zimne dzni, które teraz się zaczęły jest to super odmiana dla dzieciaków.

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Ula39 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Nowe Użytkowniczki
  • Postów 1
  • Rejestracja 12-November 12

Napisano 12.11.2012 - 01:18

Cześc.

Moim zdaniem lepiej będzie jak zostawisz dziecko w domu i kupisz mu jakieś zabawki edukacyjne bo na tych placach zabaw same bakterie..

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   M@rtuśka 

• <3 ;)
  • Wyświetl galerię
  • Grupa Moderatorzy
  • Postów 13667
  • Rejestracja 18-April 11

Napisano 15.11.2012 - 11:52

Wyświetl postUżytkownik Ula39 dnia 12.11.2012 - 01:18 napisał

Cześc.

Moim zdaniem lepiej będzie jak zostawisz dziecko w domu i kupisz mu jakieś zabawki edukacyjne bo na tych placach zabaw same bakterie..

tiaa,najlepiej wychować dziecko sterylnie. Dołączona grafika

biedne te niektóre dzieci....
Masz jakieś wątpliwości? Problem z forum?
Zapraszam na priv, pomogę.

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   didi 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5397
  • Rejestracja 20-April 11
  • Locationkrk

Napisano 15.11.2012 - 13:26

Pani chciała zareklamowac sklep
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Ewelina74 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Postów 1
  • Rejestracja 11-January 13
  • LocationWarszawa

Napisano 11.01.2013 - 13:36

Cześc.

Moim zdaniem lepiej będzie jak zostawisz dziecko w domu i kupisz mu jakieś zabawki ogrodowe bo w tych miejscach jak plac zabaw to same bakterie..

hehe, może i na placach zabaw są same bakterie ale dziecko musi przyjąć trochę tych zarazków :rolleyes:

#13 Gość_Zatorland_*

• Grupa Guests

Napisano 20.01.2013 - 17:12

Polecam odwiedzenie wspaniałego miejsca- Park Mikołaja w Zatorze. Bajeczne miejsce z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Największą atrakcją jest chyba spotkanie z samym Św. Mikołajem.

#14 Gość_Zatorland_*

• Grupa Guests

Napisano 20.01.2013 - 17:14

Polecam odwiedzenie wspaniałego miejsca- Park Mikołaja w Zatorze. Bajeczne miejsce z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Największą atrakcją jest chyba spotkanie z samym Św. Mikołajem.

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   katarinaRM 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 451
  • Rejestracja 05-November 10

Napisano 28.02.2013 - 22:56

U nas godzina przyjemności w takim Hoplandzie kosztuje 8zł więc żadne pieniądze. Zaczeliśmy chodzić kiedy mała nie miała jeszcze 2 lat. Teraz staram się wpadać co tydzień na godzinkę. Jak na razie Wiki się nie znudziło i systematycznie pyta kiedy na kule?

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   dadola 

• rozmowna
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 25
  • Rejestracja 04-March 13

Napisano 04.03.2013 - 18:59

Cześc.

z takim podejściem potem same choróbska, katary i kaszle! oj jak ja nie lubie jak się tak dziecko krzywdzi...ech...

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   nanna 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 8
  • Rejestracja 16-March 13

Napisano 19.03.2013 - 10:21

ja tak samo nie potrafię zrozumieć takiego podejścia, dziecko trzymane w takich hermetycznych warunkach jest o wiele bardziej podatne na choroby itd. tacy rodzice powinni być karani, co do placów zabawach to można kupić bardzo fajne zestawy w sieci, ceny są różne od tysiąca złotych do nawet kilku tysięcy, ja mam zamiar kupić zestaw little tikes domek ze zjeżdżalnią, nie zajmie dużo miejsca w ogrodzie a dzieci będą mieć frajdę

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Ciufciowy 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 9
  • Rejestracja 07-June 13

Napisano 10.06.2013 - 09:57

W Krakowie też jest kilka takich ciekawych miejsc, gdzie można zabrać dzieciaki. Nie pamiętam, w której galerii, ale obok kina jest kilka fajnych atrakcji, m.in. kulki :).

Na pewno lepsze to niż McD ;).
www.ciufcia.pl

Edukacyjne zabawy dla dzieci

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   xoxokruszynka 

• pierwsze słowa
  • Pip
  • Postów 4
  • Rejestracja 02-August 13
  • LocationWrocław

Napisano 06.08.2013 - 07:51

Wyświetl postUżytkownik Ciufciowy dnia 10.06.2013 - 09:57 napisał

W Krakowie też jest kilka takich ciekawych miejsc, gdzie można zabrać dzieciaki. Nie pamiętam, w której galerii, ale obok kina jest kilka fajnych atrakcji, m.in. kulki :).

Na pewno lepsze to niż McD ;).

We Wrocławiu bardzo sporo takich miejsc jest w Magnolii (Kinderplaeta) - generalnie jest skierowana pod rodziców z dziećmi, więc jak pada to całkiem fajne rozwiązanie i zakupy też można zrobić:) Z parków polecam ten przy Teatrze Lalek, sama tam lubię chodzić, bo jest blisko i spokojnie i mnóstwo zieleni i czasami coś tam z tego teatru wystawiają:) Poza tym jest karuzela i taki drewniany plac zabaw chyba z elementami metalowymi, dzieciaki to uwielbiają! Tylko czasami jest tam bardzo dużo maluchów, więc warto przyjść rano. Dla rodziców też są ławki, więc zawsze siadam gdzieś obok i moge chwile odpocząć a wszystko mam na oku.

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   mami21 

• rozgadana
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 45
  • Rejestracja 10-October 13

Napisano 16.10.2013 - 17:32

Na takich placach zabaw zamkniętych jest dosyć drogo 8zł za godzinę a prawie żadnych atrkacji mnóstwo dzieci to nie dla mnie. Chyba wole w domu zabawy. No a jak wyglądają u was place zabaw i ceny tych zamkniętych?

Udostępnij ten temat:

• 2 strony +
  • 1
  • 2