Forum Mamazone.pl: czy w czasie karmienia piersią można jeść Sushi - Forum Mamazone.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

czy w czasie karmienia piersią można jeść Sushi

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   emm2013 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 302
  • Rejestracja 01-February 13

Napisano 07.10.2013 - 11:33

Witam,
Proszę o poradę czy karmiąc piersią muszę rezygnować z ulubionych dań? Najbardziej tęsknię za sushi (może być z wedzona rybą) czy mogę czasem zjeść?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   didi 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 5397
  • Rejestracja 20-April 11
  • Locationkrk

Napisano 07.10.2013 - 13:02

Surowe mięso jajka i ryby odpadają . Ale jak sobie sama zrobisz z wędzonej rybki to powinno być ok . Bo chodzi o to , że w barach muszę zachowywać ostrożność przy kontakcie z surowymi produktami a specjalnym sushi bez surowych produktów.
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#3 Gość_iwona1305_*

• Grupa Guests

Napisano 18.10.2013 - 19:27

a można w trakcie karmienia jeść flipsy? jakie przekąski polecacie? bo ja mam czasem ochotę coś przegryźć między posiłkami, a nie bardzo wiem co mogę...

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Haaneczka 

• mamazonka
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 109
  • Rejestracja 02-October 13

Napisano 03.02.2014 - 15:30

Flipsy można :)
ale z tego co mi mówiono,to warto jeść przede wszystkim regularnie (a jak jesteś głodna pomiędzy posiłkami, to np większe porcje trochę. A jeśli bardzo zgłodniejesz to dobre jest np musli z jogurtem albo z owocami:)

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1